O mnie

Czytanka Gałganka to blog o książkach dla dzieci, który powstał z chęci.

Chęci dzielenia się książkowymi inspiracjami. Chęci opowiadania swoich historii. Chęci motywowania do rozmów, czytania z dziećmi, spędzania razem wolnego czasu.

Blog zawiera niezależne recenzje książek dla dzieci. Recenzje książek obrazkowych i książek do czytania, książek polskich i zagranicznych. Wszystko to z uwzględnieniem prawdziwych komentarzy dzieci, ich żywych reakcji na czytane książki.  Każdy wpis zawiera opis tego, co podobało się Gałgankowi, czyli mojemu 4-letniemu synkowi, a w przyszłości również Gałgance, obecnie kilkumiesięcznej córeczce.

Chodziło o stworzenie bloga, który nie jest tylko zbiorem recenzji na zamówienie i pochwałą książek wysyłanych w ramach darmowych egzemplarzy dla blogerów przez wydawnictwa. Czytanka Gałganka, jeśli już coś pochwala, to dlatego, że rzeczywiście wywołuje to na twarzy Gałganka i innych dzieci uśmiech lub inspiruje do poważnych i tych mniej poważnych rozmów.

I właśnie z chęci dzielenia się tymi prawdziwymi doznaniami związanymi z czytaniem książek powstał ten blog. Kto czyta książki, żyje podwójnie. Czego Wam i sobie życzę.

One comment

  1. Nietypowo pisany ale bardzo ciekawy blog.
    Prezentowane książki wartę są uwagi i każda prezentuje jakiś ważny aspekt wychowawczy.
    Gratuluję i proszę o więcej.

    Tatek Krzysia i Karola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *